Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Газові пальники, лампи, плитки, різаки.

   

1 2
1 2

 Приготувати їжу в поході можна різними способами: можна розпалити багаття або взяти з собою в похід газовий пальник.

     Багаття не доведеться носити з собою і до нього немає необхідності купувати пальне (газ або ін.). Але є моменти, коли скористатися багаттям немає ніякої можливості. В окрузі немає зовсім дров, або, вони є навколо, але через велику вологість підпалити їх не вийде. Ще багаття сильно закоптить посуд, та й посуд з анодованого алюмінію і титану не можна використовувати на багатті.

     Через це туристичні пальники мають ряд переваг і настільки популярні у туристів:

- паливо для пальників займає не багато місця в рюкзаку, готове до використання в будь-яку хвилину і ніколи не відволожиться;

- час для підготовки пальника мінімальне, потрібно тільки дістати пальник і підпалити його;

- на пальнику можна готувати їжу практично в будь-якому посуді, не боячись її зіпсувати;

- приготувати їжу можна в будь-якому місці і за будь-якої погоди, навіть при суцільній зливі, для цього потрібно розмістити пальник під яким не будь укриттям, наприклад - під тентом.

Вибираючи пальник зверніть увагу на необхідні для Вас характеристики: тип використовуваного палива, потужність, вага і розміри, витрата палива, зручність транспортування (захисний чохол і т. Д.).

RUS

Приготовить еду в походе можно разными способами: можно разжечь костёр или взять с собой в поход газовую горелку.

     Костер не придётся носить с собой и к нему нет необходимости покупать горючее топливо (газ или др.). Но есть моменты, когда воспользоваться костром нет никакой возможности. В округе нет совсем дров, или, они есть вокруг, но из-за большой влажности поджечь их не получится. Ещё костер сильно закоптит посуду, да и посуду из анодированного алюминия и титана нельзя использовать на костре.

     По этой причине туристические горелки имеют ряд преимуществ и столь популярны у туристов:

- топливо для горелок занимает не много места в рюкзаке, готово к использованию в любую минуту и никогда не отсыреет;

- время для подготовки горелки минимальное, нужно только достать горелку и поджечь её;

- на горелке можно готовить пищу практически в любой посуде, не боясь её испортить;

- приготовить пищу можно в любом месте и при любой погоде, даже при сплошном ливневом дожде, для этого нужно разместить горелку под каким ни будь укрытием, например - под тентом.

     Выбирая горелку обратите внимание на необходимые для Вас характеристики: тип используемого топлива, мощность, вес и размеры, расход топлива, удобство транспортировки (защитный чехол и т. д.).