Кошик
547 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Компресійні мішки

Збираючись у похід, попередньо ми складаємо всі необхідні речі в одну купу, подивившись на неї і оцінивши її обсяг, може охопити легкий жах. З'являється думка, що ця гора речей ніяк не поміститься в рюкзак (сумку, багажник і т.д.), і відмовитися від якихось речей немає можливості, тому що зібрали все за складеним заздалегідь і надалі урізаному (відредагованому) списку.

Є така чудова штука, як компресійний мішок. Часто вони продаються разом зі спальним мішком. Але так само їх можна придбати окремо. Компресійний мішок значно зменшить обсяг взятих з собою речей. Компресійні мішки бувають різного об'єму (розміру). Розмір (обсяг) вимірюється в літрах.
Наприклад, якщо скласти в одну купку: один дитячий комбінезон, чотири дитячі та одну дорослу куртку, після цього запхати все речі в компресійний мішок об'ємом 25 літрів, після цього мішок стиснути - початковий обсяг обсяг речей зменшиться в 2 рази!
Якщо Ви зібралися в далеку подорож, настійно рекомендуємо придбати компресійний мішок.

Компресійний мішок, допомагає істотно зменшити розміри спального мішка, одягу або будь-яких інших речей при транспортуванні. Корисний аксесуар для упаковки і перенесення одягу і спорядження, дозволяє упакувати Ваші речі до мінімального обсягу. Компресійний мішок істотно збільшить обсяг вільного місця у вашому рюкзаку. Компресійний мішок для компактної упаковки спального мішка і одягу, допоможе звести до мінімуму обсяг багажу.

Перестаньте носити повітря в рюкзаку!

Компресійний мішок не тільки зменшує обсяг їх переносите речей, але надійно захистить їх.

Зменшення спального мішка, не упакованому одягу та інших речей відбувається за рахунок утяжек.

RUS

Собираясь в поход, предварительно мы складываем все необходимые вещи в одну кучу, посмотрев на неё и оценив её объём, может охватить лёгкий ужас. Появляется мысль, что эта гора вещей никак не поместится в рюкзак (сумку, багажник и т.д.), и отказаться от каких-то вещей нет возможности, потому что собрали всё по составленному заранее и в дальнейшем урезанному (отредактированному) списку. 

Есть такая замечательная штука, как компрессионный мешок. Часто они продаются вместе со спальным мешком. Но так же их можно приобрести отдельно. Компрессионный мешок значительно уменьшит объем взятых с собой вещей. Компрессионные мешки бывают различного объёма (размера). Размер (объём) измеряется в литрах. 
Например, если сложить в одну кучку: один детский комбинезон, четыре детские и одну взрослую куртку, после этого запихнуть все вещи в компрессионный мешок объемом 25 литров, после этого мешок ужать – начальный объём объем вещей уменьшится в 2 раза!
Если Вы собрались в дальнее путешествие,  настоятельно рекомендуем приобрести компрессионный мешок. 

Компрессионный мешок, помогает существенно уменьшить размеры спального мешка, одежды или любых других вещей при транспортировке. Полезный аксессуар для упаковки и переноски одежды и снаряжения, позволяет упаковать Ваши вещи до минимального объема. Компрессионный мешок существенно увеличит объём свободного места в вашем рюкзаке. Компрессионный мешок для компактной упаковки спального мешка и одежды, поможет свести до минимума объем багажа. 

Перестаньте носить воздух в рюкзаке!

Компрессионный мешок не только уменьшает объем переносимых вещей, но надежно защитит их. 

Уменьшение спального мешка, неупакованной одежды и других вещей происходит за счет утяжек.