Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Сумки холодильники, термосумки, термобокси

     

 

Переносні сумки холодильники, термосумки, термобокси дуже вдалий і потрібний винахід. Завдяки переносному холодильнику в жарку пору ми можемо потішити себе охолодженими напоями в тих місцях, в яких раніше і не могли мріяти. При наявності такого аксесуара відпочинок стане набагато комфортніше, адже Ви завжди зможете зберегти свіжими продукти на тривалий час.

Переносні холодильники можуть бути у вигляді: автомобільного холодильника, сумки-холодильника, ізотермічного контейнера (термобоксах) і т.д.

У даній групі Ви зможете замовити переносний холодильник в залежності від того на який відпочинок зібралися.

Якщо Ви зібралися відпочити або помандрувати на автомобілі, тоді Вам підійде автомобільний холодильник. Такі холодильники працюють від автомобільного акумулятора або мережі. Деякі моделі автомобільних холодильників можуть поєднувати в собі відразу два пристрої: сумку-холодильник і термобокс.

Збираючись на пляж або пікнік Вам більше підійде мобільна сумка холодильник. Вони зможуть тримати ваші продукти і напої охолодженими протягом декількох годин, не обтяжуючи Вас перенесенням габаритного контейнера. Такі холодильники можуть бути різного об'єму - від 5-ти до 50-ти літрів.

При тривалому відпочинку Вам підійде ізотермічний контейнер (термобокс), він не такий мобільний і малогабаритний як термосумка, але зате він зможе підтримувати низьку температуру до трьох діб і для нього не буде потрібно живлення від мережі або акумулятора як у автомобільного холодильника.

RU

Переносные сумки холодильники, термосумки, термобоксы очень удачное и нужное изобретение. Благодаря переносным холодильникам в жаркую пору мы можем потешить себя охлаждёнными напитками в тех местах, в которых раньше и не могли мечтать. При наличии такого аксессуара отдых станет намного комфортней, ведь Вы всегда сможете сохранить свежими продукты на длительное время.

     Переносные холодильники могут быть в виде: автомобильного холодильника, сумки-холодильника, изотермического контейнера (термобокса) и т.д. 

     В данной группе Вы сможете заказать заказать переносной холодильник в зависимости от того на какой отдых собрались.

     Если Вы собрались отдохнуть или попутешествовать на автомобиле, тогда Вам подойдёт автомобильный холодильник. Такие холодильники работают от автомобильного аккумулятора или сети. Некоторые модели автомобильных холодильников могут совмещать в себе сразу два устройства: сумку-холодильник и термобокс.

     Собираясь на пляж или пикник Вам больше подойдёт мобильная сумка холодильник. Они смогут держать ваши продукты и напитки охлаждёнными на протяжении нескольких часов, не обременяя Вас переноской габаритного контейнера. Такие холодильники могут быть различного объёма - от 5-ти до 50-ти литров. 

     При продолжительном отдыхе Вам подойдёт изотермический контейнер (термобокс), он не такой мобильный и малогабаритный как термосумка, но зато он сможет поддерживать низкую температуру до трёх суток и для него не потребуется питание от сети или аккумулятора как у автомобильного холодильника.