Кошик
540 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Туристичні меблі

   

1 2 ... 5
1 2 ... 5

Кожна людина любить відпочивати по-своєму. Хтось шукає вражень на прямовисних скелях або гірських вершинах, а кому краще зручніше влаштуватися у водойми з вудкою або відправитися «дикуном» до моря.

Якщо Вам більше підходить саме такий - спокійний і розмірений відпочинок, тоді, напевно, Ви вже думали про те, що потрібно придбати меблі для кемпінгу. Столи, стільці, розкладачки і шезлонги, все це допоможе ще більше розслабитися і створить додатковий комфорт будь то кемпінг біля моря або нічна стоянка на березі чудової річки.

На сьогодні виробники туристичних та кемпінгових меблів готові по максимуму задовольнити потреби туриста. При виробництві туристичних меблів враховують такі основні характеристики: міцність, компактність, невелика вага.

Туристичні меблі, дуже різноманітны. В асортименті ви можете знайти практично такий же список, як і меблі для дому, починаючи від столів і стільців до кемпінгових шаф і тумбочок.

RU

 Каждый человек любит отдыхать по-своему. Кто-то ищет впечатлений на отвесных скалах или горных вершинах, а кому-то лучше поудобнее устроиться у водоёма с удочкой или отправиться «дикарём» к морю.

     Если Вам больше подходит именно такой – спокойный и размеренный отдых, тогда, наверное, Вы уже думали о том, что нужно приобрести мебель кемпинговую или туристическую. Столы, стулья, стульчики, раскладушки и шезлонги, всё это поможет ещё больше расслабиться и создаст дополнительный комфорт будь то кемпинг у моря или ночная стоянка на берегу дивной реки.

     На сегодня производители туристической и кемпинговой мебели готовы по максимуму удовлетворить потребности туриста. При производстве туристической мебели учитывают такие основные характеристики: прочность, компактность, небольшой вес.

     Туристическая мебель, очень разнообразна. В ассортименте вы можете найти практически такой же список, как и мебель для дома, начиная от столов и стульев до кемпинговых шкафов и тумбочек.