Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Товари для альпінізму, спелеології, промислового альпінізму

   

 

 

 

1 2 ... 6
1 2 ... 6

У вузькому значенні, слово «альпінізм» позначає сходження або підйом на різні вершини за допомогою спеціального спорядження.

Альпінізм, розділяється на гірський туризм, спортивний альпінізм, промисловий альпінізм, скелелазіння.

З огляду на те що альпінізм є одним з найбільш травмонебезпечних видів спорту в світі, займатися цим спортом потрібно під керівництвом досвідченого інструктора, строго дотримуючись правил техніки безпеки.

Без відповідного спорядження не може обійтися жоден альпініст. Тому як в горах температура повітря набагато нижче, альпіністові потрібно підібрати теплий одяг (куртку, штани, взуття з міцною підошвою, термобілизна, рукавички і т.д.). Так само потрібні: страхувальні обв'язки, кішки, карабіни, льодоруб, пристрої для спуску і підйому до вершини.

Тому що, альпініст "весь свій тягар" несе на собі, спорядження повинне бути легким, надійним і безпечним.

Так само, для альпініста, важливим елементом спорядження є рюкзак. Рюкзак у альпініста повинен рівномірно розподіляти вагу стерпного вантажу на поперек і плечі.
Для сну та відпочинку на маршрутах використовують спальні мішки.

RU

 В узком значении, слово «альпинизм» обозначает восхождение или подъём на различные вершины с помощью специального снаряжения. 

   Альпинизм, разделяется на горный туризм, спортивный альпинизм, промышленный альпинизм, скалолазание. 

      Ввиду того что альпинизм является одним из самых травмоопасных видов спорта в мире, заниматься этим спортом нужно под началом опытного инструктора, строго соблюдая правила техники безопасности.

   Без соответствующего снаряжения не может обойтись ни один альпинист. Потому как в горах температура воздуха намного ниже, альпинисту нужно подобрать теплую одежду (куртку, штаны, обувь с крепкой подошвой, термобельё, перчатки и т.д.). Так же нужны: страховочные обвязки, кошки, карабины, ледоруб, устройства для спуска и подъема к вершине. 

      Потому что, альпинист "всё своё" несёт на себе, снаряжение должно легким, надежным и безопасными. 

      Так же, для альпиниста, важным элементом снаряжения является рюкзак. Рюкзак у альпиниста должен равномерно распределять вес переносимого груза на поясницу и плечи. 
      Для сна и отдыха на маршрутах используют спальные мешки