Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Блок-ролики

Блок-ролик - пристрій для підйому і спуску. Блок-ролики використовуються там де є необхідність зменшити силу тертя.

За допомогою блок-роликів можна зробити систему поліспаст. Система поліспаст - це пристрій складається з багатьох блоків через які протягнута мотузка. Поліспасти дозволяють отримати помітний виграш в силі. Поліспасти часто використовують для наведення навісних переправ або організації підйому / спуску важких вантажів. В системі поліспаст збільшення сили дають тільки рухливі ролики. Поліспасти бувають з кратним і не кратним кількістю роликів.

Для організації системи поліспаст, крім мотузки і блок-роликів також використовують: карабіни, жумари і репшнура.

RU

Блок-ролик - устройство для подъёма и спуска. Блок-ролики используются там где есть необходимость уменьшить силу трения. 

При помощи блок-роликов можно сделать систему полиспаст. Система полиспаст - это устройство состоящее из многих блоков через которые протянута верёвка. Полиспасты позволяют получить заметный выигрыш в силе. Полиспасты часто используют для наведения навесных переправ или организации подъёма/спуска тяжёлых грузов. В системе полиспаст увеличение силы дают только подвижные ролики. Полиспасты бывают с кратным и не кратным количеством роликов.

Для организации системы полиспаст, кроме верёвки и блок-роликов также используют: карабины, жумары и репшнуры.