Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Карти топографічні, атласи, план-схеми міст, література.

1 2
1 2

Навіть сьогодні, в часи електронної навігації, карта і компас залишаються надійним способом прокладки бажаного маршруту у мандрівників. Іноді, карта може виявитися єдиним помічником, а навігатор буде абсолютно даремний.

Картою, називають план, схему, зображення земної поверхні на площині, побудоване і зменшене за законом математики. Розмір зображеної поверхні на карті вимірюється в масштабі. Масштабом карти ще називають її точність. Наприклад, карта, зображена в масштабі 1: 100 000 позначає, що, 1 см (один сантиметр) на карті дорівнює 100 000 см (ста тисячам сантиметрів) на місцевості, тобто: 100 000 см = 1 000 м = 1 км. У підсумку 1 см (один сантиметр) на карті, дорівнює 1 км (одному кілометру) на місцевості.

Зображення об'єктів і явищ на картах здійснюється схематично за допомогою умовних позначень. Розшифровку умовних позначень можна прочитати прямо в карті.

Купуючи карту для походу подбайте про те, щоб зберегти її, ми рекомендуємо придбати герметичну упаковку для карт.

RUS

     Даже сегодня, во времена электронной навигации, карта и компас остаются надёжным способом прокладки желаемого маршрута у путешественников. Иногда, карта может оказаться единственным помощником, а навигатор будет совершенно бесполезен.

     Картой, называют план, схему, изображение земной поверхности на плоскости, построенное и уменьшенное по закону математики. Размер изображённой поверхности на карте измеряется в масштабе. Масштабом карты ещё называют её точность. Например, карта, изображённая в масштабе 1:100 000 обозначает, что, 1 см (один сантиметр) на карте равен 100 000 см (ста тысячам сантиметров) на местности, то есть: 100 000 см = 1 000 м = 1 км. В итоге 1 см (один сантиметр) на карте, равен 1 км (одному километру) на местности.

     Изображение объектов и явлений на картах осуществляется схематически с помощью условных обозначений. Расшифровку условных обозначений можно прочитать прямо в карте.

     Приобретая карту для похода позаботьтесь о том, чтобы сохранить её, мы рекомендуем приобрести герметичную упаковку для карт.

Туристический инвентарь, фурнитура, мелочи. Флаги. Фонари, лампы, факелы, свет.