Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Їжа, провізія.

В поході, дуже важливо дотримуватися правильного режиму харчування. Буде дуже добре, якщо Ви збережете той режим, до якого звикли. Приймайте їжу три рази на добу, приблизно в один і той же час. Зміни режиму харчування може привести до погіршення самопочуття, сну, зменшити працездатність і витривалість, а так само знадобиться великих енерго-витрат для перетравлення їжі.

Рекомендуємо - не приймати їжу в сухомятку.
Якщо Ви зібралися в одноденний похід, гаряча їжа і бутерброди можуть бути приготовлені заздалегідь вдома і складені в термос, по можливості металевий, небиткий. У поході з ночівлею, гаряча їжа готується на стоянці.
У спортивних походах, при інтенсивному і напруженому графіку, бажання про обід з трьох страв пропадає само собою, і прийом гарячої їжі часто замінюють перекусом. Навіть при самому жорсткому графіку і екстремальних умовах всухом'ятку їжу краще не приймати. Тому ми рекомендуємо: сублимовану їжу, дорожнє печиво, аварійний раціон, енергетичний шоколад і інше.
Після сніданку на стоянці, через кілька годин знову захочеться їсти. Для того щоб голод не відволікав Вашу увага, потрібно перед виходом з табору роздати "кишенькову провізію" - дорожнє печиво, енергетичний шоколад, цукерки і т.д.
Іноді туристи, для того щоб раніше піти зі стоянки, обмежуються вранішнім перекусом. Це може бути доцільним лише в тому випадку якщо пройти якусь ділянку ще до сходу сонця або їжу не можна приготувати з-за різко погіршившихся погодних умов і немає можливості розвести багаття.

RUS

В походе, очень важно придерживаться правильного режима питания. Будет очень хорошо, если Вы сохраните тот режим, к которому привыкли.  Принимайте пищу три раза в день, приблизительно в одно и то же время. Изменения режима питание может привести к ухудшению самочувствия, сна, снизит работоспособность и выносливость, а так же потребует больших энерго-затрат для переваривания пищи.

     Рекомендуем — не принимать пищу в сухомятку.
Если Вы собрались в однодневный поход, горячая пища и бутерброды могут быть приготовлены заранее дома и сложены в термос, по возможности металлический, небьющийся. В походе с ночлегом, горячая еда готовится на стоянке.
     В спортивных походах, при интенсивном и напряжённом графике, желание об обеде из трёх блюд пропадает само собой, и прием горячей пищи часто заменяют перекусом. Даже при самом жестком графике и экстремальных условиях всухомятку пищу лучше не принимать. Поэтому мы рекомендуем: сублимированную едудорожное печеньеаварийный рационэнергетический шоколад и другое.  
     После завтрака на стоянке, через несколько часов снова захочется есть. Для того чтобы голод не отвлекал Ваша внимание, нужно перед выходом из лагеря раздать "карманную провизию" — дорожное печеньеэнергетический шоколад, конфеты и т.д.
     Иногда туристы, для того чтобы раньше уйти со стоянки, ограничиваются утренним перекусом. Это может быть целесообразным только в том случае если пройти какой-то участок ещё до восхода солнца или пищу нельзя приготовить из-за резко изменившихся погодных условий в худшую сторону и нет возможности развести костёр.