Кошик
546 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Туристичне взуття

   

 

 

1 2 3
1 2 3

У походах нам доводиться більшу частину часу пересуватися пішки.
Тому комфортне і правильно підібране взуття служить не тільки «одягом для ступень», але в першу чергу помічницею в боротьбі людини з усілякими перешкодами і труднощами, що лежать на шляху.
З усього одягу в поході, взуття, займає перше місце. Якісне екіпірування й комфортний одяг, це теж все важливо, але втомлені і промоклі ноги, а якщо ще й натерті мозолі, дуже сильно зіпсують вам враження від відпочинку.
Досвідчені туристи знають, щоб уникнути неприємностей і дискомфорту, потрібно підібрати комфортне і функціональне взуття. Не правильно підібране взуття може і зруйнувати вам всі плани, і доставити багато проблем. Нікому не хочеться, під час відпочинку думати про втомлені, в запаленнях і натертих ногах.

RUS

 В походах нам приходится большую часть времени передвигаться пешком. 
     Поэтому комфортная и правильно подобранная обувь служит не только «одеждой для ступней», но в первую очередь помощницей в борьбе человека с всевозможными препятствиями и трудностями, лежащими на пути. 
     Из всей одежды в походе обувь, занимает первое место. Качественная экипировка и комфортная одежда, это тоже все важно, но усталые и промокшие ноги, а если еще и натертые мозоли, очень сильно испортят вам впечатления от отдыха. 
     Опытные туристы знают, чтобы избежать неприятностей и дискомфорта, нужно подобрать  комфортную и функциональную обувь. Не правильно подобранная обувь может и разрушить вам все планы, и доставить много проблем. Никому не хочется, во время отдыха думать об уставших, воспаленных и натертых ногах.