Кошик
547 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Гермоупаковки, гермомешкі.

1 2 ... 4
1 2 ... 4

Гермомішок (гермоупаковка) це водонепроникний мішок. Використовується в водному туризмі, в походах в умовах сирої і дощовій погоді, захищає речі і екіпіровку від вологи, залишає їх сухими.

Якщо ви не хочете спати в промоклому спальному мішку, і хочете переодягнутися в сухий одяг після проведеного дня в воді, якщо ви не хочете їсти розмоклих продукти - вам знадобиться гермоупаковка.

Крім гермомешкі для спорядження і одягу, існує гермоупаковка для мобільних телефонів, фотоапаратів та документів.

Найкращою захистом від вологості, бруду і пилу в поході, на полюванні, риболовлі або на заміському відпочинку стане професійна гермоупаковка. Вони розроблені таким чином, що навіть при активному їх використанні добре протистоять навіть розмноженню грибка, гниття, і впливу гострих предметів. Гермоупаковка може буття у вигляді пакету, мішка або сумки з лямками.

Жоден водний похід не обійдеться без гермомешкі. Їх повна герметичність дозволяє швидко упаковувати речі і забезпечувати їм повний захист від води.

RU Гермомешок (гермоупаковка) это водонепроницаемый мешок. Используется в водном туризме, в походах при сырой и дождливой погоде, защищает вещи и экипировку от влаги, оставляет их сухими.

Если вы не хотите спать в промокшем спальном мешке, и хотите переодеться в сухую одежду после проведённого дня в воде, если вы не хотите есть размокшие продукты – вам понадобится гермоупаковка.

Кроме гермомешка для снаряжения и одежды, существует гермоупаковка для мобильных телефонов, фотоаппаратов и документов.

Самой лучшей защитой от влажности, грязи и пыли в походе, на охоте, рыбалке или на загородном отдыхе станет профессиональная гермоупаковка. Они разработаны таким образом, что даже при активном их использовании хорошо противостоят даже размножению грибка, гниению, и воздействию острых предметов. Гермоупаковка может бытья в виде пакета, мешка или сумки с лямками.

Ни один водный поход не обойдётся без гермомешка. Их полная герметичность позволяет быстро упаковывать вещи и обеспечивать им полную защиту от воды.