Кошик
546 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Велорюкзаки і велосумки

Через те, що велотуристи в походах не йдуть а їдуть, нести рюкзак за спиною немає сенсу. Якщо ви зібралися в похід на велосипеді, подумайте про придбання велорюкзака. Він закріпиться на Вашому багажнику і дозволить насолодитися поїздкою в повній мірі.

Велорюкзак це важлива складова екіпіровки велосипедиста. Він допоможе взяти з собою в багатоденний похід всю необхідну екіпіровку: намет, спальний мішок і т.д. Багато велотуристів ставлять його на друге місце (після велосипеда звичайно), в підготовці до поїздки.

Велорюкзак іноді можуть називати велоштанами, а все тому, що за формою він нагадує звисаючі з двох сторін багажника штани.

Велорюкзаки бувають: однооб'ємними і многообёмними. У однооб'ємного, тільки одне відділення, без перегородок. Многооб'ємний, всередині розділяється перегородками, утворюючи кілька відділень. Часто, перегородки бувають знімними, і з можливістю переставити їх усередині рюкзака.

При виборі велорюкзака зверніть увагу на те, щоб зшитий він був з водонепроникного щільного матеріалу. Але навіть такі властивості матеріалу не захистять його від проливного дощу. Тому потрібно придбати і чохол для нього.

RUS

Из-за того, что велотуристы в походах не идут а едут, нести рюкзак за спиной нет смысла. Если вы собрались в поход на велосипеде, подумайте о приобретении велорюкзака. Он закрепится на Вашем багажнике и позволит насладиться поездкой в полной мере.

Велорюкзак это важная составляющая экипировки велосипедиста. Он поможет взять с собой в многодневный поход всю необходимую экипировку: палаткуспальный мешок и т.д. Многие велотуристы ставят его на второе место (после велосипеда конечно), в подготовке к поездке.

Велорюкзак иногда могут называть велоштанами, а всё потому, что по форме он напоминает свисающие с двух сторон багажника штаны.

Велорюкзаки бывают: однообъёмными и многообёмными. В однообъёмном, только одно отделение, без перегородок. Многообъёмный, внутри разделяется перегородками, образуя несколько отделений. Часто, перегородки бывают съёмными, и с возможностью переставить их внутри рюкзака.

При выборе велорюкзака обратите внимание на то, чтобы сшит он был из водонепроницаемого плотного материала. Но даже такие свойства материала не защитят его от проливного дождя. Поэтому нужно приобрести и чехол для него.