Кошик
547 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Рюкзаки туристичні.

Туристичні рюкзаки відрізняються від звичайних як розмірами, так і конструктивно. У туристичному рюкзаку обов'язково присутній поясний ремінь, завдяки якому навантаження переноситься з плечей на ноги. Через це підвищується витривалість, звільняються руки, з'являється можливість вільно ними працювати (це просто необхідно при походах в гори) і не сковуються рухи тулуба. У рюкзаку так само повинна бути регулювання спини по висоті, це допомагає підігнати його під зріст людини. Зверніть увагу, щоб рюкзак був укомплектований накидкою від дощу. Якщо в комплекті з рюкзаком накидки немає, її можна придбати окремо в нашому магазині. Якщо проігнорувати цю пораду, можна отримати масу неприємностей в поході з мокрими речами.

Обсяг (розмір) рюкзака вимірюють в літрах. Для нетривалих походів (до 4 днів) підійдуть рюкзаки об'ємом до 40 літрів, для більш тривалих і складних походів потрібні рюкзаки великих розмірів. Розмір необхідного рюкзака буде залежати від кількості потрібних речей, екіпіровки, спорядження, харчування, і т.д. а також методу яким буде він упаковуватися.

RUS

Туристические рюкзаки отличаются от обычных как размерами, так и конструктивно. В туристическом рюкзаке обязательно присутствует поясное крепление, благодаря которому нагрузка переносится с плеч на ноги. Из-за этого повышается выносливость, освобождаются руки, появляется возможность свободно ими работать (это просто необходимо в при походах в горы) и не сковываются движения туловища. В рюкзаке так же должна быть регулировка спины по высоте, это помогает подогнать его под рост человека. Обратите внимание, чтобы рюкзак был укомплектован накидкой от дождя. Если в комплекте с рюкзаком накидки нет, её можно приобрести отдельно в нашем магазине. Если проигнорировать этот совет, можно получить массу неприятностей в походе с промокшими вещами.

Объем (размер) рюкзака измеряют в литрах. Для непродолжительных походов (до 4 дней) подойдут рюкзаки объёмом до 40 литров, для более продолжительных и сложных походов требуются рюкзаки больших размеров. Размер необходимого рюкзака будет зависеть от количества нужных вещей, экипировки, снаряжения, питания, и т.д. а также метода которым будет он упаковываться.