Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Догляд за взуттям, аксесуари.

1 2
1 2

Самим важливим після покупки взуття, є момент її першої обробки. Кожен професійний швець, порекомендує Вам, перш ніж надіти нову пару, її необхідно обробити захисним засобом. Це допоможе захистити Вашу взуття від впливу бруду і вологи, що сприяє збільшенню її терміну служби. Після того як Ви тільки придбали пару взуття, спочатку приберіть з неї з вологою ганчіркою пил і дайте взуття просохнути, і після цього нанесіть (обробіть) зовнішню сторону взуття захисним засобом. Захисний засіб оживлє взуття і створює верхній шар, який буде перешкоджати шкідливому впливу навколишнього середовища.

При використанні захисних засобів Ви повинні розуміти для чого використовується той чи інший засіб, і наносити його на поверхню взуття, слідує рекомендаціям, вказаним на упаковці. Не слід експериментувати і використовувати засіб не за призначенням, це призведе до не добрих наслідків.

Засоби для догляду за взуттям так само можуть мати класифікацію застосування для різних матеріалів (застосовуються строго для тих матеріалів, для яких вони розроблені).

RUS

Самый важным после покупки обуви, является момент её первой обработки. Каждый профессиональный сапожник, порекомендует Вам, прежде чем надеть новую пару, её необходимо обработать защитным средством. Это поможет защитить Вашу обувь от воздействия грязи и влаги, что способствует увеличению её срока службы. После того как Вы только приобрели пару обуви, сначала уберите с неё с влажной тряпкой пыль и дайте обуви просохнуть, и после этого нанесите (обработайте) внешнюю сторону обуви защитным средством. Защитное средство пропитает обувь и создаст верхний слой, который будет препятствовать вредному воздействию окружающей среды.  

При использовании защитных средств Вы должны понимать для чего используется то или иное средство, и наносить его на поверхность обуви, следует рекомендациям, указанным на упаковке. Не следует экспериментировать и использовать средство не по назначению, это приведёт к не хорошим последствиям.

Средства для ухода за обувью так же могут иметь классификацию применения для разных материалов (применяются строго для тех материалов, для которых они разработаны).