Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники

Трекінгові палиці

1 2
1 2

Трекінгові палиці використовуються не тільки як опора, вони також допомагають зняти навантаження з хребта, кульшових і колінних суглобів, і мускулатури. Повноцінного розвантаження можна досягти при використанні двох палиць, якщо використовувати одну палицю, тіло отримує навантаження не рівномірно (несиметрично). Знімаючи навантаження, палиці допомагають Вам збільшувати швидкість руху, що в результаті збільшить протяжність пройденого за день шляху.

Довжину палиць для зручності, в залежності від рельєфу, можна регулювати. Для підйому, довжину палиць можна зменшити, для спуску можна збільшити. Так само при необхідності довжина кожної з палиць може бути відрегульована окремо. Для того щоб правильно встановити довжину палиць рекомендується: стати рівно, підняти руки вперед, палиці повинні упиратися в поверхню, кут між руками і тулубом повинен скласти 90°.

Перевага і користь трекінгових палиць полягає в тому, що: йдучи без палиць всю вагу, включаючи вагу рюкзака, Ви несете на ногах (основне навантаження потрапляє на ноги). Якщо правильно відрегулювати довжину трекінгових палиць ця вага зменшиться мінімум на вагу рук. Якщо врахувати, що вага рук економиться при кожному кроці, прийдемо до висновку, що економлячи на вазі, таким чином, за час всього походу складе кілька тисяч кг на кілометр.

RU

Треккинговые палки используются не только как опора, они также помогают снять нагрузку с позвоночника, бедренных и коленных суставов, и мускулатуры. Полноценной разгрузки можно достичь при использовании двух палок, если использовать одну палку, тело получает нагрузку не равномерно (несимметрично). Снимая нагрузку, палки помогают Вам увеличивать скорость движения, что в итоге увеличит протяженность пройденного за день пути.

Длину палок для удобства, в зависимости от рельефа, можно регулировать. Для подъёма, длину палок можно уменьшить, для спуска можно увеличить. Так же при необходимости длина каждой из палок может быть отрегулирована раздельно. Для того чтобы правильно установить длину палок рекомендуется: стать ровно, поднять руки вперёд, палки должны упираться в поверхность, угол между руками и туловищем должен составить 90°С.

Преимущество и польза треккинговых палок заключается в том, что: идя без палок весь вес, включая вес рюкзака, Вы несёте на ногах (основная нагрузка попадает на ноги). Если правильно отрегулировать длину треккинговых палок этот вес уменьшится минимум на вес рук. Если учесть, что вес рук экономится при каждом шаге, придем к выводу, что экономя на весе, таким образом, за время всего похода составит несколько тысяч кг на километр.