Кошик
546 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Ножі туристичні

1 2 ... 6
1 2 ... 6

Ніж, мультитул і інші туристичні інструменти, це незамінні помічники в різних життєвих ситуаціях.

Ви збираєтеся в похід? В такому випадку багатофункціональний ніж з різними функціями - це саме те, що вам потрібно. Ніж, мультитул і інший інструмент в поході допоможе приготувати їжу, нарубати гілок для багаття або виконати будь-яку іншу роботу. А, якщо, Ви рибалка або мисливець, то в такому випадку багатофункціональний ніж для риболовлі та полювання стане для Вас хорошим помічником. Разом з ним нарізка риби або оброблення дичини стане необтяжливою і легкою.
На рибалці, на полюванні, на дачі або в гаражі, для виконання будь-яких робіт з побуту і господарству незамінний складаний ніж. Він має компактні розміри, його зручно зберігати і він не створює труднощів при транспортуванні. Сучасний складаний ніж сконструйований таким чином, що відкрити його легко навіть однією рукою.

Часто нам доводиться замислюватися над тим, що подарувати і чим порадувати друзів у свято. Складено мисливські ножі і багатофункціональні мультитули допоможуть вирішити проблему вибору подарунків. Обрадуйте своїх друзів або близьких відмінним подарунком!

RUS

Ножмультитул и другие туристические инструменты, это незаменимые помощники в разных жизненных ситуациях.

       Вы собираетесь в поход? В таком случае многофункциональный нож с различными функциями – это именно то, что вам нужно. Ножмультитул и другой инструмент в походе поможет приготовить пищу, нарубить веток для костра или выполнить любую другую работу. А, если, Вы рыболов или охотник, то в таком случае многофункциональный нож для рыбалки и охоты станет для Вас хорошим помощником. Вместе с ним нарезка рыбы или разделка дичи станет необременительной и легкой.
       На рыбалке, на охоте, на даче или в гараже, для выполнения любых работ по быту и хозяйству незаменим складной нож. Он обладает компактными размерами, его удобно хранить и он не создаёт трудностей при транспортировке. Современный перочинный нож сконструирован таким образом, что открыть его легко даже одной рукой.

Часто нам приходится задумываться над тем, что подарить и чем обрадовать друзей в праздник. Складные охотничьи ножи и многофункциональные мультитулы помогут решить проблему выбора подарков. Обрадуйте своих друзей или близких отличным подарком!