Кошик
544 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380680930823
+380680930823
+380633076191
УкраїнаКиїв
Интернет-магазин "Туристика"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Про нас

Інтернет-магазин «Турістіка» робить акцент на якісних товарах для туризму, спорту та активного відпочинку.

Завдяки тому, що основними критеріями ведення бізнесу ми вибрали: чесність, професіоналізм і сумлінність, наш інтернет-магазин завойовує довіру і популярність клієнтів, про що говорять вдячні відгуки покупців.

На сьогодні, інтернет-магазин «Турістіка» пропонує своїм покупцям великий асортимент товарів, який охоплює широке розмаїття продукції для туризму, спорту та активного відпочинку. Ми не зупиняємося на досягнутому і наш асортимент буде постійно оновлюватися, і розширюватися, в ногу з часом і побажаннями наших покупців.

Рюкзаки туристичні, спортивні, велорюкзаки, Намети і тенти, спальні мішки, Компресійні мішки, сумки, чохли, Захист від дощу, Одяг, взуття, термобілизна, Трекінгові палиці, Посуд, термоси, термокружки, ланч-бокси, Надувні килимки, килими, подушки , сидушки, Ліхтарі, лампи, факели, світло, Газові плити, пальники, лампи, балони та аксесуари, гермоупаковка, гермомешкі, Ножі, інструменти, Спорядження для багаття, Туристичний інвентар, фурнітура, дрібниці і багато інших товарів Ви зможете знайти в каталозі інтернет -магазину «Туристика». Ми постараємося задовольнити практично всі потреби при покупці.

Основне завдання, яке ми ставимо перед собою, є надання нашим Клієнтам якісного і максимально швидкого обслуговування.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які займаються легальним ввезенням на територію України сертифікованої продукції таких відомих виробників як: Kovea, MFH, Milo, Ordana, Tatonka, Aladdin, Baladeo, RedPoint, Kovea, COLAMBIA, Вертикаль, і багатьох інших.

Купуючи товари в інтернет-магазині «Туристика», будьте твердо впевнені в тому, що купуєте оригінальну продукцію високої якості.

Ми цінуємо свій час і знаємо, на скільки, Ви цінуєте своє. Тому процес покупки в нашому інтернет - магазині проходить максимально швидко, без зайвої бюрократії.

RUS

Интернет - магазин «Туристика» делает акцент на качественных товарах для туризма, спорта и активного отдыха.

Благодаря тому, что основными критериями ведения бизнеса мы выбрали: честность, профессионализм и добросовестность, наш  интернет-магазин завоевывает доверие и популярность клиентов, о чём говорят благодарные отзывы покупателей. Которые можно посмотреть ЗДЕСЬ.

 На сегодня, интернет - магазин «Туристика» предлагает своим покупателям большой ассортимент товаров, который охватывает широкое разнообразие продукции для туризма, спорта и активного отдыха. Мы не останавливаемся на достигнутом и наш ассортимент будет постоянно обновляться, и расширяться, в ногу со временем и пожеланиями наших покупателей.

Рюкзаки туристические, спортивные, велорюкзакиПалатки и тентыСпальные мешкиКомпрессионные мешки, сумки, чехлыЗащита от дождяОдежда, обувь, термобельёТреккинговые палкиПосуда, термосы, термокружки, ланч-боксыНадувные коврики, ковры, подушки, сидушкиФонари, лампы, факелы, светГазовые плиты, горелки, лампы, баллоны и аксессуарыГермоупаковки, гермомешкиНожи, инструментыСнаряжение для костраТуристический инвентарь, фурнитура, мелочи и много других товаров Вы сможете найти в каталоге интернет-магазина «Туристика». Мы постараемся удовлетворить практически все потребности при покупке.

Основная задача, которую мы ставим перед собой, является предоставление нашим Клиентам качественного и максимально быстрого обслуживания.

Мы работаем только с проверенными поставщиками, которые занимаются легальным ввозом на территорию Украины сертифицированной продукции таких известных производителей как: Kovea, MFH, Milo, Ordana, Tatonka, Aladdin, Baladeo, RedPoint, Kovea, COLAMBIA, Вертикаль,  и многих других.

Приобретая товары в интернет-магазине «Туристика», будьте твёрдо уверены в том, что приобретаете оригинальную продукцию высокого качества.

Мы ценим своё время и знаем, на сколько, Вы цените своё. Поэтому процесс покупки в нашем интернет - магазине проходит максимально быстро, без лишней бюрократии. 

Юридична адреса: 41400, Сумська обл., м.Глухів, вул. Ковпака, буд. 3, кв. 45